На сьогоднішній день в асортименті Smart Koala нараховується 11 книг для дитячого розвитку та навчання. Книги від Smart Koala покликані розвивати різні навики дитини: читання, мовлення, логіку, спів, математику, малювання і т.д. Але в той же час їх об'єднує веселий метод вивчення іноземних мов.

Новітня технологія відтворення друкованої інформації.

Три прапорці - це три мови озвучення. Торкніться Розумною Ручкою одного з прапорів на сторінці і наведи Ручкою на зображення чи текст - інформація на сторінках книги миттєво будет озвучена людськими голосами!

1. Розумну Ручку вмикай
2. Мову Ручки обирай
3. На сторінку натискай
4. Все в книжеці вивчай

Книги Smart Koala - це 100% занурення в матеріал книги та унікальний метод вивчення мов.
Продукція виготовлена з матеріалу високої якості, що не завдають шкоди навколишньому середовищу, поверхня не містить хімічного покриття. Розумні Ручки Smart Koala отримали міжнароднісертифікати якості та відповідають стандартам 3C, СE, FCC & RoHS

Серія книг «600 перших слів» - три книги-сходинки у вивченні слів з найрозповсюдженіших життєвих тематик. Ці книги допоможуть легко та весело ознайомитися із базовими словами та фразами, пограти у цікаві ігри на кожній сторінці. Друкована мова книг - англійська.

Набір «Світові класичні казки» складається з 4 всесвітньо відомих казок. Книги розкажуть відомі історії улюблених героїв та навчать дитину доброті, вірності та любові.

Серія книг «Ігри Математики» - це 4 книги для розвитку аналітичного мислення дитини. В ігровій формі дитина вивчить ази геометрії, фізики та арифметики. У веселих іграх на логіку потренує отримані знання. Книги навчать порівнювати і класифікувати предмети, знаходити закономірності, а головне Вашій дитині гарантовано задоволення від процесу навчання.

Компанія випустила три моделі Розумних Ручок.
Остання розробка - брендована Розумна Ручка "Робот".

Ручки працюють зі всіма книгами Smart Koala безкоштовно.
Оновлення та аудіо файли до наявних і нових книг доступні на сайті 24/7.

Унікальні функції:

Музичний медіа плеєр, скачуйте, записуйте та прослуховуйте улюблені пісні та історії Вашої дитини.

Автоматичне вимкнення ручки після довгої паузи.

Обмеження максимального вихідного звуку, щоб не налякати вашу дитину.

Опція роботи в навушниках дозволить Вашій дитині самій обирати зручні мови навчання.

Висока якість динаміку дозволяє відтворювати аудіо-файли чітко яскраво.

Високоякісні літійні батареї, прості у використанні, екологічно чисті та економні.

Продукція Smart Koala розроблена для того, щоб дитинаполюбила навчання з раннього віку.
Кожного дня команда авторів та дизайнерів працює над яскравим продовженням серії розумних книг та розширенням роботи Розумної Ручки, паралельно розробляючи нові продукти для навчання дітей.

Команда спеціалістів Smart Koala завжди рада проконсультувати Вас з будь-яких питань!